SporosystÉm

Divize SPOROSYSTEM byla založena v roce 2012 jako součást společnosti Forag s.r.o., zabývající se balením a obalovými systémy, materiály, technologiemi a řešeními již od roku 1990. FORAG s.r.o. je 100% vlastněná česká firma zabývající se výrobou obalů z vlnité lepenky.

Naším hlavním cílem je uspokojování každodenních požadavků a potřeb našich zákazníků. Klademe velký důraz na kvalitu materiálů, přesné zpracování zakázek, dodržení termínů a včasné doručení. Průmyslové obaly dodáváme především pro automobilový průmysl, české skláře a výrobce křišťálových lustrů, obaly pro leteckou dopravu a designové obaly pro zboží zákazníka.

Tým našich zaměstnanců se zaměřuje na sledování globálního rozvoje systémů balení. Jsme schopni nabídnout veškeré známé typy balení. Exportní obaly pro mezinárodní podniky přesahují dle firemní statistiky 70% našich celkových příjmů. Dodáváme ve dvou základních systémech dodávek: just in time a různé druhy konsignace, kdy spolehlivě dodržujeme dohodnuté termíny dodání. Odběratelé mohou ocenit i vlastní způsob evidence, který je kompatibilní s ostatními evidenčními systémy.

Technologie SPOROSYSTEM byla vyvinuta na základě dlouhodobé úspěšné spolupráce s automobilovým průmyslem. Nová špičková technologie splňuje nejvyšší požadavky a normy pro povrchovou úpravu, ochranu produktu a efektivní dobu použití v obalovém průmyslu.

Příklad výrobků vhodných pro tento typ balení:

MŘÍŽKA Z VLNITÉ LEPENKY

Představujeme Vám zcela unikátní a a inovativní výrobek. Mřížku z vlnité lepenky. Ta je zatavena do folie, díky čemuž zajišťuje perfektní odolnost baleného výrobku proti otěru. Mřížka je naprosto variabilní, proto umožňuje vytvarování obalu přesně na míru potřeb zákazníka. Zabalte své produkty do mřížky z vlnité lepenky a snižte své náklady na manipulaci a přepravu zboží až o desítky procent. Čím je tento, v evropském měřítku ojedinělý produkt, tak výjimečný? Mřížka poskytuje:
Nezávazná poptávka
Vyžádejte si zdarma nabídku našich služeb.